Probówka Webolab

Laboratorium

technologii
webowych

Webolab laboratorium technologii internetowych - naukowiec

Strony www

hosting i pozycjonowanie

Webolab laboratorium technologii internetowych - probówka

Tworzenie stron to nasza pasja!

Webolab to produkt stworzony przez firmę idealabs, po scałkowaniu doświadczenia, wiedzy specjalistycznej i poczucia humoru. Zajmujemy się kompleksową obsługą firm i instytucji w zakresie marketingu sieciowego. Nasze laboratorium technologii internetowych pomoże Państwu zaistnieć w sieci www. Pasję zamieniamy na kod i piksele. Nasz dynamiczny zespół składa się z młodych specjalistów, dla których profesjonalne strony www to chleb powszedni, a ich projektowanie nie jest trudniejsze niż rozwiązanie prostego równania z jedną niewiadomą. Nasze strony i serwisy opierają się na nowoczesnych technologiach i zaawansowanych rozwiązaniach. Statystycznie co 0,4 sekundy na świecie powstaje nowa strona internetowa – nie daj się zgubić w sieciowej dżungli! Sprawdź nasz cennik!

Wizja firmy:


Webolab wizja Zostać uznanymi za najdynamiczniej rozwijającą się firmę w dziedzinie technologii internetowych.

Misja firmy:


Webolab misja Dostarczanie najlepszych na rynku internetowym rozwiązań technologicznych.

Etapy naszej pracy:

 • 01
  Zapytanie
  Skontaktuj się z nami używając programu pocztowego,formularza na stronie, lub przez telefon.
 • 02
  Wycena
  Otrzymasz od nas wstępny kosztorys, który proponujemy do zatwierdzenia. Po akceptacji następuje podpisanie umowy i wpłacenie zaliczki.
 • 03
  Projekt
  W ciągu kolejnych 7 dni zaproponujemy Ci co najmniej jedną wstępną wersję projektu wizualnego Twojej strony internetowej.
 • 04
  Wdrożenie
  Ostateczna realizacja projektu, obejmująca właściowy projekt graficzny oraz jego wdrożenie. Proces ten trwa zazwyczaj do 2 tygodni.
 • 05
  Finalizacja
  Zakończenie prac, domknięcie formalności i pełne rozliczenie kosztów.