Probówka Webolab

Laboratorium

technologii
webowych

Webolab laboratorium technologii internetowych - naukowiec

Strony www

hosting i pozycjonowanie

Webolab laboratorium technologii internetowych - probówka
Ikona: Projektowanie stron Ikona: Tworzenie stron Ikona: Hosting Ikona: Pozycjonowanie stron

Tworzenie stron internetowych w Łodzi – projekty szyte na miarę potrzeb

Dbamy, aby oferowane tworzenie stron internetowych w Łodzi było usługą w 100% profesjonalną, dlatego na bieżąco poszerzamy wiedzę i wykorzystujemy ją w praktyce, wspierając się najnowszymi narzędziami. Każda nasza strona www posiada funkcjonalności dobrane wspólnie z Klientem, ponieważ wiemy, że prosta wizytówka powinna spełniać inne standardy niż rozbudowany serwis internetowy. Wykonany projekt można w prosty sposób rozbudowywać i rozszerzać wraz z rozwojem działalności, zmianą oferty czy nowym planem marketingowym firmy.

Strony z system CMS – samodzielnie zarządzaj treścią

Na życzenie Klienta, tworzenie stron www w Łodzi opieramy o system typu CMS. Pozwala on w intuicyjny sposób zarządzać treścią na stronie, dodawać nowe teksty i zdjęcia lub całe zakładki. Po oddaniu projektu, właściciel serwisu może nim administrować nawet wtedy, gdy nie posiada specjalistycznej wiedzy programistycznej. Rozwiązanie to polecamy dla firm, które często uzupełniają lub zmieniają ofertę, chcą informować swoich Klientów o nowościach, promocjach bądź rabatach.

Tworzenie stron zgodnie ze standardem W3C

Szczególną wagę przykładamy do profesjonalizmu i najwyższych standardów. Doskonale wiemy, że użytkownicy przygotowywanej strony korzystają z różnych urządzeń i przeglądarek, dlatego dbamy, aby oferowane tworzenie stron w Łodzi spełniało standard W3C. Jest to międzynarodowy standard wyznaczony przez światowe konsorcjum założone przez Tima Bernersa Lee – wynalazcę stron www. Organizacja opracowała i wdraża standardy tworzenia protokołów. Nasze laboratorium opiera się o zalecenia programistyczne W3C, aby każda strona doskonale wyświetlała się na dowolnej wyszukiwarce, była dopracowana i w pełni profesjonalna. To pozwoli Ci wyróżnić się spośród amatorskich serwisów, podkreślić prestiż firmy i jej wkład w rozwój sieci.

Oferujemy:
  • Tworzenie stron www
  • Serwisy internetowe
  • Strony z systemem zarządzania treścią CMS
  • Strony / Animacje Flash
  • Inne