Probówka Webolab

Laboratorium

technologii
webowych

Webolab laboratorium technologii internetowych - naukowiec

Strony www

hosting i pozycjonowanie

Webolab laboratorium technologii internetowych - probówka
Ikona: Projektowanie stron Ikona: Tworzenie stron Ikona: Hosting Ikona: Pozycjonowanie stron

Hosting

W celu zapewnienia kompleksowych usług nasze laboratorium oferuje usługi hostingowe. Posiadamy własną serwerownię zlokalizowaną w centrum Polski. Aby zapewnić ciągłość działania posiadamy dedykowane, symetryczne łącze internetowe oraz urządzenia UPS, podtrzymujące zasilanie w razie awarii sieci energetycznej. Serwerownia jest również odpowiednio zabezpieczona przed włamaniami. Korzystamy ze specjalistycznego sprzętu największych, światowych producentów urządzeń sieciowych, jak i producentów serwerów.

W naszej ofercie posiadamy również hosting w pakiecie ze stroną www o unikalnym wyglądzie, domeną .pl, dodaniem strony do wyszukiwarki Google i Google Maps. Dodatkowo dostarczamy klientowi projekt wizytówki jego firmy. Jest to oferta skierowana do małych firm, które posiadają ograniczony budżet i potrzebują niewielkiej reklamy o zasięgu lokalnym - czegoś w rodzaju wizytówki internetowej.

Sprawdź nasze ceny! W przypadku chęci skorzystania z usług hostingowych naszej firmy dla większych stron prosimy o kontakt.

Oferujemy:
  • Tani hosting
  • Hosting profesjonalnych stron internetowych
  • Opieka techniczna nad stronami www